Dřevěná okna

Eurookna

Eurookna je moderní označení pro dřevěná okna. Eurookna jsou vyráběna z lepené lamely, což eliminuje nežádoucí kroucení dřeva. Nejčastější materiály pro výrobu eurooken je smrk a borovice. Životnost moderních eurooken je díky současným moderním technologiím a správné údržbě téměř stoletá.

VLASTNOSTI EUROOKEN

Eurookna splňují náročné požadavky současnosti. Eurookna mají vynikající zvukově izolační vlastnosti a tepelně izolační vlatnosti. Eurookna jsou vysoce odolná proti požáru. Eurookna působí příjemným a teplým dojmem a proto jsou doporučována zejména do novostaveb a rodinných domů.

TVARY EUROOKEN

Vybírat můžete ze standardních i netypických tvarů oken např. v šikmém a obloukovém provedení. Nabízíme také terasové a balkonové dveře.

PROČ EUROOKNA?

Eurookna jsou vyráběna z přírodních materiálů, nezatěžují tak životní prostředí.

Dřevěná eurookna IV 68 Dřevěná eurookna IV 78

Dřevěná eurookna IV 68

Dřevěná eurookna jsou typická svým moderním designem. Profil eurookna IV 68 vyniká vysokou pevností. Eurookno je lepeno z dřevěného eurohranolu. Je osazeno izolačním dvojsklem.

Dřevěná eurookna IV 78

Rozšířený profil eurookna IV 78 vyniká zvýšenou statickou pevností. Eurookno je standardně osazeno izolačním trojsklem. Širší drážka umožňuje použití speciálních protihlukových skel.

   

VÝHODY EUROOKNA

NEVÝHODY EUROOKNA