BEMOS CB s. r. o.  nabízí široký rozsah služeb v oblasti ochrany majetku a osob.

Nabízíme montáž elektronických zabezpečovacích systémů. Realizujeme obvodovou ochranu pozemků, ochranu budov, místností i cenných objektů.

Vedle detekčních systémů nabízíme i montáže uzavřených televizních systémů a systémů pro kontrolu vstupu včetně potřebných mechanických prvků (vrata, dveře, turnikety).

        Nabízíme také montáž elektronických požárních systémů. Na základě požárního posouzení montujeme optické, ionizační kouřové a tepelné hlásiče s příslušným vyhodnocovacím a signalizačním systémem.

Pro ochranu zboží v obchodech nabízíme účinný systém, který spolehlivě, pomocí viditelných etiket, pomáhá chránit volně vystavené zboží přístupné všem zákazníkům. Systém lze velmi snadno instalovat i do hotových interiérů prodejen bez omezení provozu.

Pro obecní úřady, městské úřady a ostatní instituce nabízíme dodávku, montáž,  opravy a revize místních rozhlasů a veřejných osvětlení. 

Pro komplexní vybavenost budov nabízíme instalace telefonních, vyrozumívacích a televizních rozvodů, instalace strukturovaných kabeláží s možností zajištění dodávky a instalace příslušného zařízení.

Dále nabízíme všechny druhy elektroinstalačních prací včetně dodávek potřebného materiálu a vypracování revizní zprávy na námi zhotovený systém. Elektroinstalace provádíme jak v novostavbách, tak při rekonstrukcích budov.

Nabízíme rovněž montáže bezpečnostních, ochranných a izolačních fólií na skla od 3 mm tloušťky. Bezpečnostní a ochranné fólie brání rozbití skla a zvyšují odolnost proti vloupání do výkladů a okenních ploch. Izolační fólie chrání zboží ve výlohách proti poškození slunečním zářením,snižují tepelné ztráty a zvyšují pohodu pracovníků ve vnitřních prostorách.

Další nabídkou jsou montáže plastových a dřevěných oken i dveří včetně dodávek potřebného materiálu. Okna i dveře dodáváme jak ve standardních velikostech, tak v jakémkoli atypickém provedení na zakázku. Okna i dveře je možno dodávat bez skel nebo zasklená dle dohody. Dodáváme a montujeme kompletní příslušenství k oknům – sítě proti hmyzu, garnýže, žaluzie (vertikální, horizontální) a parapety (vnitřní i vnější).

Systémové řešení bezpečnosti, doporučení pro snížení rizik a školení v celé šíři bezpečnostní problematiky je naší poslední, ale neméně důležitou nabídkou. Naši specialisté Vám pomohou nalézt rizika, která Vás ohrožují, vypracují Vám systémové řešení bezpečnosti pro snížení těchto rizik a doporučí Vám postup při budování bezpečnostního systému pro ochranu osob, informací, dobrého jména Vaší firmy a také Vašeho hmotného majetku.